Domofon/Furtka

Ostatnimi czasy rosnącym zainteresowaniem konsumentów cieszą się rozwiązania znane powszechnie jako smart home. Są to specjalnie opracowane systemy, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z przestrzeni mieszkalnych. W tym kontekście wspomnieć należy między innymi o systemie odpowiedzialnym za zdalne sterowanie domofonem i furtką. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji możliwe jest na przykład kontrolowanie podglądu z kamery przy furtce z dowolnego miejsca na świecie.

Tworzony przez nas system domofonu jest niezwykle funkcjonalny przede wszystkim ze względu na możliwość zdalnego otwierania furtki. W momencie, gdy nikogo nie ma w domu, a do uliczki zadzwonił kurier, można nawiązać z nim rozmowę oraz otworzyć furtkę po to, by umożliwić pozostawienie przesyłki w wyznaczonym miejscu. To bardzo przydatne rozwiązanie, które z pewnością nieraz przyda się każdemu z nas.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas rozwiązaniami smart home. Kadra wykwalifikowanych pracowników jest gwarancją sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.