Postaw na sprawdzone rozwiązania

Inteligentne sterowanie bramami i roletami to rozwiązanie, które jest stosowane w coraz większej liczbie domów. Dzięki specjalnej aplikacji każdy z użytkowników ma dostęp do wygodnego panelu, z poziomu którego może zarządzać ustawieniem bramy. Praktycznie z dowolnego miejsca na świecie może ją otwierać lub zamykać W znakomity sposób poprawia to bezpieczeństwo i zapewnia wygodne zarządzanie dostępem do posesji (na przykład dla kuriera lub ogrodnika).

Rozwiązania inteligentnego domu umożliwiają także zarządzanie roletami w domu lub mieszkaniu. Wszystko odbywa się z poziomu aplikacji. W sytuacji, gdy jesteśmy na wyjeździe, a nie mamy pewności czy zasłoniliśmy wszystkie rolety zewnętrzne, istnieje możliwość skontrolowania ich położenia w aplikacji i w razie potrzeby, zasłonienia. Oprócz tego system umożliwia ustawienie komend. Jeśli więc następnym razem uzbroimy alarm, system inteligentnego domu w sposób automatyczny zasłoni wszystkie rolety w oknach. W znakomity sposób poprawia to bezpieczeństwo oraz wygodę.

Inteligentny dom – sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że wszelkie działania monterskie prowadzimy w bardzo sprawny i fachowy sposób.

Nie czekaj i już dziś postaw na inteligentne rozwiązania w swoim domu!