Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu

Instalacja systemu alarmowego przebiega w bardzo sprawny i szybki sposób, przez co może być przeprowadzona w niezwykle krótkim czasie. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwia połączenie systemu ze specjalną aplikacją. Dzięki temu możliwe staje się sterowanie systemem alarmowym z dowolnego miejsca na świecie.

Możliwości całego systemu są niemal nieograniczone. Istnieje opcja zaprogramowania tak zwanej sceny wyjścia. Oznacza to, że uzbrojony alarm w sposób automatyczny wyłącza światła w całym domu oraz zasłania rolety w oknach. Coś, co jest niezwykle istotne to przede wszystkim fakt, że system alarmowy może wykryć pożar lub zalanie domu i podjąć odpowiednie, wcześniej zaplanowane działanie.

System inteligentnego domu został opracowany w taki sposób, aby na bieżąco informować właściciela o stanie budynku. Przygotowana aplikacja mobilna wysyła powiadomienie o włączonym alarmie, a także o skutecznym rozbrojeniu alarmu. Możliwości całego systemu są niemal nieograniczone, a wszystko to bardzo mocno poprawia bezpieczeństwo nie tylko budynku, ale również osób znajdujących się w jego wnętrzu.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i skuteczności działania systemu alarmowego.

Już dziś w odpowiedni sposób zabezpiecz swój budynek!