Sieć domowa/LAN

Ideą właściwie funkcjonującego systemu inteligentnego domu jest to, że do jednej sieci jest podłączonych bardzo wiele urządzeń, takich jak na przykład napęd bramy garażowej, oświetlenie, domofon czy żaluzje w oknach. Aby system inteligentnego domu mógł być użytkowany w możliwie najbardziej wydajny, a jednocześnie bezpieczny sposób, konieczne jest stworzenie odpowiedniej sieci domowej lub LAN. Jest to fundament smart home, ponieważ zabezpiecza sieć domową przed atakami.

Niezabezpieczona sieć domowa mogłaby być łatwym celem dla osób chcących włamać się do naszego domu, dlatego należy zadbać o jej właściwą ochronę. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się opracowywaniem LAN w taki sposób, aby zapobiec atakom włamywaczy. Jest to gwarancją bezpieczeństwa całej posesji.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Kadra doświadczonych i wyszkolonych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet niestandardowe realizacje. Nie czekaj i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!