Co oferujemy?

Oferta naszej firmy obejmuje szereg prac związanych z zapewnieniem budynkowi możliwie najwyższej jakości powietrza. Instalowane przez nas systemy i czujniki wykonują szereg czynności, takich jak pomiar jakości powietrza pod względem temperatury, wilgotności oraz stężenia dwutlenku węgla. Na tej podstawie istnieje możliwość wykonania odpowiedniej akcji, jaką będzie zwiększenie mocy rekuperacji czy też zmiana zadanej temperatury przez klimatyzator – rozwiązań jest naprawdę wiele!

System inteligentnego domu swoje prawdziwe oblicze ukazuje jednak dopiero zimą. To właśnie wtedy powietrze na zewnątrz (główne za sprawą palenia w piecu) jest bardzo niskiej jakości. W momencie, gdy czujniki wykryją zbyt wysokie stężenie dwutlenku węgla, wentylacja lub rekuperacja w automatyczny sposób się wyłączą zapobiegając tym samym przedostawaniu się do wnętrza budynku szkodliwych gazów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Tym, co w kontekście inteligentnego domu zasługuje na szczególną uwagę jest w głównej mierze fakt, że całym systemem można zarządzać zdalnie, z poziomu specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej. To właśnie ona umożliwia kontrolowanie wszystkich parametrów jakości powietrza oraz podjęcie odpowiednich działań zmierzających do minimalizacji przedostawania się szkodliwych gazów do wnętrza budynku.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do obejrzenia dotychczas przeprowadzonych realizacji. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać nawet niestandardowe zlecenia naszych Klientów.