Elektronik / Programista

O firmie

Smartpanda.pl skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań Smart & Safe dla klientów B2C oraz B2B. Tworzymy urządzenia IoT, dostarczamy oprogramowanie oraz zapewniamy cyberbezpieczeństwo i prywatność na wielu płaszczyznach.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie wielu układów łączących się w kompleksowy system smart home, komunikujących się ze sobą przez protokół IP
  • Pomoc w doborze właściwych rozwiązań zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa
  • Pełnienie kluczowej roli w zespole przy tworzeniu nowoczesnych urządzeń IoT
  • Wykorzystanie standardów rynkowych przy uwzględnieniu ogólnoświatowego trendu

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie przy projektach komercyjnych jako Elektronik lub Programista
  • Umiejętność projektowania układów opartych na ESP32
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Znajomość HomeKit Accessory Protocol

Mile widziane:

  • Licencja Apple MFi
  • Uprawnienia elektryczne G1
  • Zainteresowanie tematyką smart home
  • Znajomość Agile
  • Znajomość Git, Docker, Slack

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 50 – 100 zł netto/h
  • Kontrakt B2B
  • Praca zdalna
  • Elastyczny czas pracy
  • Niepełny wymiar czasu
  • Rozliczenie ryczałtowe lub wg stawki godzinowej

Jeśli interesuje Cię idea smart home, cenisz sobie bezpieczeństwo, ekologia nie jest Ci obojętna, a wskazane przez nas oczekiwania to Twoja codzienność – to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności we wskazanym obszarze, ale widełki wynagrodzenia są za małe – również zapraszamy do kontaktu, być może znajdziemy rozwiązanie.

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Kontakt z nami