Ostatnimi czasy rozwiązania typu “smart home” cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wykorzystujemy je już nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w małych mieszkaniach czy nawet w siedzibach firm. Inteligentne domy pozwalają przede wszystkim na znaczne podniesienie wygody przebywania w budynku, a także na zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Głównym obszarem wykorzystania rozwiązań smart home są multimedia.

Elementy smart home – co oferujemy?

Każdy z nas chce cieszyć się funkcjonalnym domem, w którym poszczególnymi urządzeniami, systemami i instalacjami można zarządzać z jednego miejsca. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań smart home w obszarze multimediów. Od teraz możliwe staje się między innymi sterowanie głośnikami multiroom, kontrolowanie podglądu z kamer lub domofonu. Wszystko to powoduje, że codzienne korzystanie z domu jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Tworzonymi przez nas rozwiązaniami można zarządzać również za pośrednictwem smartfona. Powoduje to, że otwarcie furtki kurierowi jest teraz możliwe nawet w sytuacji, gdy obecnie nikogo nie ma w domu.

System smart home umożliwia również otrzymywanie powiadomień o kluczowych zdarzeniach, takich jak na przykład uzbrojenie alarmu czy odblokowanie zamka w drzwiach. Powiadomienia te można otrzymywać na ekran swojego telewizora. Dzięki temu możliwe staje się bieżące kontrolowanie bezpieczeństwa całego budynku i w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia, podjęcie odpowiednich działań.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Wdrażaniem systemu smart home zajmujemy się już od długiego czasu, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. W swojej pracy korzystamy z urządzeń dostarczanych przez znanych i renomowanych wytwórców, co powoduje, że cały tworzony system smart home charakteryzuje się wygodą obsługi oraz bezawaryjnym działaniem. Kadra wyszkolonych pracowników sprawia, że prowadzone przez nas działania wykonujemy w bardzo sprawny i dokładny sposób.

Nie czekaj i sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie! Zdobyte doświadczenie daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.