O nas

Dbamy o bezpieczeństwo i wygodę na wielu płaszczyznach związanych z ideą smart home. Projektujemy i dostarczamy usługi, które nie tylko ułatwiają codzienne zarządzanie domem i chronią dobra materialne, ale także gwarantują bezpieczeństwo wirtualnych zasobów.

Wiemy, że dobrze zaprojektowana przestrzeń gwarantuje komfort wypoczynku i pozytywnie wpływa na atmosferę miejsca, pozwalając jednocześnie zmniejszać zużycie energii i pozytywnie oddziaływać na środowisko. Wykorzystywane przez nas technologie inteligentnego domu pozwalają na zautomatyzowanie działania budynku, co przekłada się na oszczędność czasu, energii oraz gwarantuje większe bezpieczeństwo wtedy kiedy przebywamy poza nim.

W naszej pracy wychodzimy naprzeciw wyzwaniom cywilizacyjnym związanym z zabezpieczaniem przestrzeni wirtualnej i danych w niej agerowanych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zabezpieczające domowe biuro oraz sieć.

U podstaw filozofii naszej marki leżą wartości związane z wielowymiarowo definiowanym bezpieczeństwem, korespondujące z ideą work life balance i zrównoważonego rozwoju. Panda symbolizuje te obszary i zwraca uwagę na konieczność dbania o to co najważniejsze. Dlatego też czynnie wspieramy organizację WWF, której działania i promowane wartości uznajemy za tożsame z genotypem naszej marki.

Smartpanda.pl skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań Smart & Safe dla klientów B2C oraz B2B. Tworzymy urządzenia IoT, dostarczamy oprogramowanie oraz zapewniamy cyberbezpieczeństwo i prywatność na wielu płaszczyznach.

Kontakt z nami

×